KORMIDELÁK – Vybraní S+S

Jistě jste si v programu akcí všimli Kormideláku a právem si říkáte co to je? A pro koho to je? Dovolte mi to osvětlit.

Kormidelnický kurz je výběrová akce pro starší skauty a skautky.  O tom, jestli jste ve výběru, vás informují vaši vedoucí.  Celou akci má v rukou náš přístav Omaha Plzeň, takže kromě našeho oddílu se jí zúčastní i skauti a skautky z jiných oddílů. Je to součást skautského vzdělání, účastníci si osvojí znalosti jako přípravu schůzky, či jednodenní výpravy, zahrají velké množství her, poznají nové kamarády a nejen to! Celý kurz je rozdělen do dvou víkendů, pro úspěšné splnění je výslovně doporučeno absolvovat obě části.

Pokud se nebojíte této výzvy, přihlašujte se pomocí návodu níže uvedeného! Bližší informace o první víkendu se k vám dostanou, co nevidět po přihlášení.

Přihláška:
Nejdříve si budeš muset založit účet na skautisu. Jedná se o skautský informační systém, který má spousty využití, které zjistíš časem. Tak můžeš učinit dle následujícího návodu:

Následně musíš poslat svoje uživatelský jméno s bezpečnostním kódem svému vedoucímu nebo Rohlikovi (email: rohlik@skaut.cz, tel.: 607637032, WhatsApp má), aby ti propojil účet.
(jsou to ty údaje co jsou v kroužku u posledního obrázku v nápovědě „jak založit účet“.)

Až budeš mít účet propojený, tak se musíš přihlásit na samotný Kormidelák.
To uděláš na stránce „kurzy.skaut.cz“. Tam jako typ akce zadáš rádcovský kurz.

Mezi všemi kurzy vyhledáš kurz s názvem Kormidelák 24. Tam klikneš na tlačítko „přihlásit se“. Vyskočí ti okno se skautisem, kde poté co se přihlásíš zobrazí přihláška, kterou vyplníš a máš hotovo! To není přece nic zas tak težkého.

Není ti něco jasné? Nejde ti nějaký krok úspěšně udělat? Ozvi se Rohlikovi.
Kontakt zde: email: rohlik@skaut.cz, tel.: 607637032, WhatsApp má.
Rád ti se vším pomůže!

Předběžné informace k 1. víkendu 1. – 3. 3.

Sraz v pátek okolo 17:00 na hlavním nádraží, Rozchod v neděli okolo 18:00 tamtéž, přibližná cena prvního víkendu 500 Kč

Za tým Kormideláku,

Křeček a Rohlík!