Deskovky 3. 2. – Všichni

Nenechte si ujít tuto tradiční akci, při které se můžete utkat v deskových hrách se svými přáteli napříč celým oddílem. Jen v tento den se můžete zúčastnit westernové přestřelky kovbojů nebo zápasu mouchy, chameleona a kobry vedle sebe v jedné místnosti. Zda-li nevíte o jaké nejhranější hry v našem oddíle se jedná, přijďte to zjistit 3. 2. na naši klubovnu! Tato akce je jak pro deskovkové veterány, tak pro úplné zelenáče. Je to jedinečná možnost vyzkoušet si méně hrané hry z naší klubovny.

Sraz: 9:00 na klubovně

Rozchod: 17:00 tamtéž

Cena: 50 Kč

S sebou: jídlo (oběd+svačina), pití, přezůvky, věci na ven, vybavení na schůzku, Je zde také možnost přinést si vlastní hru a naučit ji ostatní deskovkáře. Pokud si nějakou hru budete chtít přinést, napište mi ji prosím do zprávy k přihlášení.

Přihlašujte se Pyrátovi na číslo 737535401 nejpozději do pátku 2. 2. 2024. Případně na jakékoli dotazy se neváhejte zeptat.

Pyrát