Výprava S+S 29.9.-1.10.

V termínu 29.9.-1. 10. se uskuteční společná výprava pro skauty a skautky se skautským oddílem Sagitta.
V pátek večer budou aktivity pro seznámení se mezi sebou a v sobotu ráno vyrazíme na dvoudenní puťák kousek od Plzně.

Sraz bude v 18:30 na naší klubovně.
Rozchod v 17:20 na nádraží u vyhlídkové věže Paluba Hamburk.

Věci na výpravu: Večeři na pátek (jídlo bude zajištěno až od soboty, v pátek bude k dispozici plně vybavena kuchyňka), spacák, karimatka, věci na spaní, lžíce, hrneček, dostatek vody (min. 3l), věci na výpravu (techničák, uzlovačku, nůž atd.), hygienické potřeby, pláštěnku, oblečení dle předpovědi počasí, čelovku. Vše zabalené v jednom batohu. Doklad dokazující věk (pro účely dopravy, pokud máte).

Cena akce 270 Kč.

Hlaste se mě na email: rohlik@skaut.cz, nebo na tel. 607 637 032 do 23:59h v pondělí 25.9.

Pokud bude zájem je možno být na klubovně již dříve, kde můžeme zahrát třeba deskovky či cokoli jiného, pokud máte zájem, dejte vědět při přihlašování.

Rohlik