Delfínovinky

DelfíNOVINKY č.1 – září 2023

delfínovinky.jpg

Milí rodiče, členové a přátelé 93.OVS Delfíni!
Tímto emailem bychom vám chtěli za vedení našeho oddílu oznámit několik věcí:

🐬 1. DelfíNOVINKY:
Náš projekt pro zlepšení komunikace s vámi.
Chceme vám dát větší možnost vhledu do činnosti našeho oddílu.
V plánu je posílat každý měsíc email obdobný tomu dnešnímu.
Zároveň tento email (delfinovinky@skaut.cz) bude sloužit pro vás – budete-li mít nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

🏠 2. První schůzky:
Současně posíláme termíny prvních letošních schůzek jednotlivých družin pro tento rok.

V pondělí 4. září mají první schůzku Žraloci (starší skauti) a Plejtváci (starší skautky).

V úterý 5. září mají první schůzku Rejnoci (mladší skauti) a Kosatky (mladší skautky) – tedy naše dvě nové družiny.

Ve středu 6. září mají první schůzku Hnědé Vydry (Vlčata) a Potápky (Žabičky).

Všechny schůzky se budou konat v čase od 17:00 do 19:00 na naší klubovně (Habrová 38; ZDE).

Čas dalších schůzek jsou pro Plejtváky, Žraloky, Hnědé Vydry a Potápky stejné jako na schůzce první.
Rejnoci a Kosatky se na čase schůzek budou domlouvat na své první schůzce 5. září.

Kdyby se termíny schůzek měnily, budeme vás informovat.
🔎 3. Náborová schůzka:Další zvláštní schůzka se uskuteční 13. září v 17h, bude totiž pro nové členy, nebo ty, co by chtěli začít chodit do našeho oddílu.
Pokud znáte někoho ve věku 6-11 let, koho skauting zajímá, budeme rádi, když mu o nás řeknete ;).
Zároveň také hledáme holky ve věku 10-12 let, které by chodily do naší nové družiny Kosatek.
Budeme tedy rádi, když se vaše děti zmíní ve škole či na kroužku a zkusí k nám přivést svého kamaráda nebo kamarádku.
🚶4. Akce budoucí:Zároveň již je připravený program akcí pro tento rok. V příloze posíláme plán akcí na celé pololetí. (Ještě se budou doplňovat schůzky Rejnoků a Kosatek).A zde už je seznam akcí pro nadcházející měsíc.

9. září pojede část zkušenějších skautů, skautek a vedoucích na ČPV Úhlava;
16.-17. září se uskuteční cyklisťák (výlet na kolech) pro skauty a skautky (družiny: Žraloci, Plejtváci, Rejnoci a Kosatky);
16. září se bude konat výprava pro vlčata a žabičky (družiny: Hnědé Vydry a Potápky);
28. září se znovu

část zkušenějších skautů, skautek a vedoucích vydá na závod Napříč Prahou přes tři jezy;
29. září – 1. října bude vícedenní pěší výlet pro skauty a skautky;
7. října je v plánu výprava pro vlčata a žabičky, ale tentokrát se můžete těšit ještě víc, protože nebude jen tak ledajaká!
14. – 15. října se bude konat tradiční závod vrcholící zamčením řek Neptunem.

Informace k jednotlivým akcím vždy najdete na našich oddílových stránkách (ZDE) v dostatečném předstihu (2-3 týdny před konáním akce).

🏕 5. Fotky z tábora: A to nejlepší nakonec – na našich stránkách už můžete najít fotky z letošního tábora! Takže se můžete spolu s dětmi podívat a ony už vám jistě ke všem fotkám dopoví své zážitky :).
Fotky ZDE; heslo do galerie je jako vždy: delfin nebo delfín.Tady malá ochutnávka:

DSC_0501.JPG DSC_0521.JPG nastup.jpg

A na závěr vám patří naše díky za dopracování se až sem!
Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, postřehy a nápady, jak ještě vylepšit obsah těchto emailů tak, aby byly pro vás co nejpřínosnější.

za 93.OVS Delfíni a tým DelfíNOVINEK
Rohlik – Jiří Brouček a Pomněnka – Anna Volfová