Oddílová voda 24.6.

Oddílová voda 24.6.2023

S blížícím se koncem školního roku nás čeká poslední víkendová akce před táborem. Protože jsme vodácký oddíl (a venku je již horko), tak tato výprava bude na lodích a pojedeme na řeku Ohři v úseku Loket – Karlovy Vary.

Sraz: v sobotu 24. 6. 2023 v 6:45 na nádraží u pokladen
Rozchod: v sobotu 24. 6. 2023 ve 20:00 na zastávce: Plzeň, Terminál hlavní nádraží
Cena: 350 Kč
S sebou: pití a jídlo na celý den, kromě oběda bude společný, oblečení na vodu – dle počasí, pokud nemáte tak oblečení, které nenasákavá vodu – (např. šusťákové věci), boty do vody – nejlepší jsou neoprenové, pokrývka hlavy
rezerva – náhradní oblečení, které si dítě bere na vodu do lodního pytle (ten zařídí oddíl), toto oblečení bude zabaleno v igelitce a je odlišné od toho v čem dítě přišlo ráno. Slouží jako převlečení pro dítě, pokud by se na vodě náhodou namočilo. Vylévačka či houba – slouží k vylévání vody z lodě, ideální vylévačka je např. krabička od margarínu, či rozříznutá pet lahev.
Oblečení nevhodné na vodu: Nasákavé oblečení (např. tepláky a flísové mikiny), kroksy (jednoduše uplavou)

Přihlašujte se Divošce na čísle 739 113 685 či na emailu eliska.korbelova@skautka.cz do pondělí 19. 6. 2023.

Rohlik