Za pokladem na Žďárský vrch- 20.5. Žablata

Ahoj!

V sobotu 20.5 žluté šátky znovu spojí své síly a bez skautů, kteří by je na výpravě stejně jenom zpomalovali, se vydají po okolí Rokycan.

Konkrétně se vydáme na tajemný vrh Žďár, na kterém leží zbytky pradávného keltského hradiště. A tyto ruiny jsou opředeny mnoha legendami. Prý se někde pod navršenými kameny skrývá keltský poklad, který střeží pekelný pes! Jeho oči hoří zlobou a z jeho pekelné tlamy chrlí plameny několik metrů vysoké. Přidejte se ke mně na tuto legendární výpravu a společně odkryjeme závoj lží a povídek visící kolem vrchu Žďár!

Sraz: 20.5.2023 V 9:20 v horní hale Hl. v. nádraží

Rozchod: V 17:20 tamtéž

Cena: 70 Kč

S sebou: Pevná obuv, oblečení dle počasí, pokrývka hlavy, nepromokavá vrstva (bunda/pláštěnka), pití a jídlo na celou akci, věci na schůzku, dobrou náladu a touhu po dobrodružství.

Přihlašujte se do čtvrtečního večera 18.5.2023 Kolumbovi na číslo 702 160 374 či email kolumbus@skat.cz. Na stejných adresách najdete i vřelého pracovníka připraveného Vám zodpovědět jakékoli otázky.

*žablata se rozumí žabičky a vlčata

Kolumbus