Brigáda S+S

Ahoj, jelikož už nastal čas podívat se na zoubek naši milované klubovně, přichází jako každý rok brigáda. Budeme velmi rádi, když nám přijdeš pomoci.

Sraz: 27.5 v 9:02 na klubovně a rozchod bude 28.5 v 15:00 tamtéž (možné být jen na jeden den klidně i na neděli nebo odcházet dříve)

S sebou: Věci na spaní (spacák, karimatka), hygiena, oblečení, které se může umazat od barvy

Jídlo: Vlastní sobotní oběd večer se bude grilovat, tudíž není potřeba nosit večeři, ale pokud chcete něco vlastního, není problém si to přidat na gril (každý večeři dostane), Nedělní jídlo také zařízené.

Hlaste se Nemamovi do 25.5 buď na email: Nemam@skaut.cz nebo na čísle: 704 454 084. V případě jakýchkoliv dotazů se nebojte mě kontaktovat.

Těšíme se na tebe!