LETNÍ TÁBOR 2022

Ahoj,

rok se s rokem sešel a s blížícími prázdninami se nám blíží i letní tábor. Informace a přihlášky dostanou členové na schůzkách, ale v případě ztráty je najdete i zde.

Informace a přihláška pro vlčata, žabičky, skauty a skautky:

Přihláška pro rovery a rangers + Posudek o zdravotní způsobilosti:

Strany 1 – 4 přineste prosím nejpozději do středy 29.6., strana 5 (Prohlášení zákonných zástupců dítěte) se odevzdává v den odjezdu a s datem odjezdu na tábor. Při odjezdu na tábor také nezapomeňte odevzdat kopii nebo originál kartičky pojištěnce.

Prosíme o uhrazení poplatku do 29.6. 2022 na bankovní účet 2000735874/2010. Jedná se o transparentní přístavní účet. Jako variabilní symbol uveďte 8 místné číslo, kde první dvě číslice budou číslo oddílu (93) a zbytek prvních 6 čísel rodného čísla. Příklad: rodné číslo 020317/2334, VS tedy bude 93020317. Do poznámky název tábora (LT Liblín) a jméno dítěte. Doklad o zaplacení bude možné vyžádat na schůzce s rodiči.

Tímto bych vás všechny ráda pozvala na schůzku s rodiči, nebo jinak také informační schůzku k táboru, která se uskuteční 29.6. po schůzce vlčat a žabiček a na následné opékání buřtů.

Pro skauty a skautky je naplánovaný předtáborový puťák, předběžně v termínu od 14.7. Podrobnější informace poskytneme co nejdříve.

Pokud nastane nějaká změna, budeme vás informovat zde na stránkách.

V případě jakéhokoliv dotazu se na mne neváhejte obrátit,

Klíště