Závod vlčat a světlušek 21.4.2024 – upraveno

Milá žabátka a vlčátka!

Nastražte uši, protože přichází akce, o kterou nechcete přijít! V neděli 21. dubna se totiž koná Závod vlčat a světlušek, zkráceně ZVaS. Jde o závod, v němž se týmy žabiček a vlčat z celého širého okolí utkají ve svých skautských dovednostech a znalostech, a i my chceme ukázat, že Delfíni rozhodně nejsou žádná ořezávátka! Hlavně je to ale akce, na které si užijete spoustu zábavy se svými kamarády a kamarádkami ze skauta :). Akce je koncipovaná pro zkušenější vlčata a žabičky, ale rádi uvítáme i ty méně zkušené, protože tak či onak se jedná o silný zážitek!

ZVaS se bude odehrávat v Tlučné, tedy nedaleko od Plzně, a z nás se stanou lovci pokladů…

Sraz: v neděli 21.4. v 7:50 na Hlavním vlakovém nádraží u paluby Hamburk

Rozchod: v 17:40 tamtéž

Cena: 80 Kč (na dopravu)

S sebou: malý batoh, hrneček, lžíce, nůž, dostatek pití (1-2 l), věci na schůzku (vyjma přezuvek), pevné boty, oblečení do přírody, pláštěnku.

Přihlašujte se do úterý 26.3. na čísle 731 739 233 nebo na mail demonka019@seznam.cz.

Budeme se těšit!