Výprava V+Ž 6.-7.4.

Drahá žabátka, drahá vlčátka!

Ani o Velikonocích nás nemine nějaká ta malá akcička : ). Podíváme se spolu na pár zajímavých míst a o zábavu rozhodně nebude nouze.

S sebou si vezmi: Plzeňskou kartu nebo 2 jízdenky na tramvaj, spacák, karimatku, oblečení na spaní, věci na schůzku, přezůvky, pevnou obuv, spodní prádlo a ponožky, další menší batůžek na výpravu, teplé oblečení na ven (bunda, mikina, dlouhé kalhoty, čepice), pití, jídlo na čtvrtek kromě večeře, ešus, lžíci, hrneček, utěrku, kartáček a pastu na zuby. Hned na začátku se z nádraží vydáme na výpravu, takže věci, které na ni budeš potřebovat, si zabal již do malého batůžku, ostatní nech v krosně – ty budou odvezeny na klubovnu.

Sraz: v 8:10 na Hl. vlakovém nádraží

Rozchod: v 15:30 na klubovně 52. oddílu Žlutá střelka (České údolí, 30100, Plzeň)

Cena: 200 Kč

Hlašte se do 5.4. do 20:00 nebo v případě dotazů obracejte na číslo 731 739 233 nebo na email demonka019@seznam.cz.

Určitě si to všichni spolu užijeme, budem se na Tebe těšit!

Pomněnka a Kary