VÁNOČNÍ HRA 17.12.2022

Vážení skauti, skautky, vlčata a žabičky, je mi ctí Vás pozvat na poslední akci tohoto roku, kdy přivítáme společně Vánoce a užijeme si spoustu krásných momentů ve skautském kruhu. Společně si v dopoledních a odpoledních hodinách budeme pod otevřenou oblohou přidávat do našeho seznamu zážitků další. A ve večerních hodinách si předáme dárečky, ochutnáme cukroví z dílen maminek našich kamarádů a zazpíváme nějaké koledy.

S sebou si vezmi: teplé oblečení, jídlo a pití na celý den (krom večeře, ta bude společná) jídlo ve zvláštním sáčku, vybavení na schůzku, HRNEČEK, VLASTNÍ PŘÍBOR(NŮŽ a VIDLIČKA) kroj nebo oddílové tričko.

Do tašky, kterou odevzdáš na srazu: dárečky pro tvé kamarády a ochutnávku cukroví

Sejdeme se 17.12. v 9:15 na konečné tramvaje číslo 1 na boleveckém konci kolejiště.

S vlčaty a žabičkami se rozejdeme v  sobotu v 20:30 na klubovně.

Se skauty a skautkami se rozejdeme v neděli kolem 10:30 na klubovně.

Cena akce bude 300Kč

Hlaste se nejpozději do středy  14.12. do 22:00 na telefonní číslo 773504056 jakékoli dotazy jsou vítané a rád Vám každičký dotaz zodpovím. Vaše případné na mě směřujte buď osobně na schůzce, nebo telefonicky (od 16 hodin) potažmo na email fousek.fouskovo@gmail.com

Těšíme se na vás Fousek a Bláťa