Národní skautské jamboree

Příští rok se nám naskytla naprosto vyjímečná šance. Junák v květnu roku 2023 uspořádá Národní skautské jamboree, což je celostátní sraz skautů ve věku 10-16 let. Taková akce byla naposledy před 15 lety! Děti zde budou mít možnost poznat spoustu svých vrstevníků z nejrůznějších koutů České republiky, kteří se věnují skautingu stejně jako oni. Společně si budou hrát, poznávat a v neposlední řadě učit se novým věcem. Je to unikátní možnost jak zažít spoustu srandy, naučit se spoustě věcem, poznat nové kamarády a zažít něco neopakovatelného.

Datum: 3 až 8 května 2023

Sraz a rozchod: Bude upřesněn až budou dostupné informace o časovém začátku a konci akce.

Cena: 1. Platba: S přihlášením poslat 1600 Kč na účet 2292717028/3030 v poznámce: jméno a přezdívka účastníka, nsj2023 (účastnický poplatek jamboree)

2. Platba: Předání vedoucímu na místě srazu 1000 Kč (jídlo, jízdenky, auto), cena je pouze orientační, přesná částka bude upřesněna později s časem srazu a rozchodu.

S sebou: Spacák, karimatku, oblečení na spaní, hygiena, spodní prádlo a ponožky na 6 dní, mikina, nepromokavá bunda, pevná obuv, oblečení na ven, kroj a krojové kalhoty, věci na schůzku, baterka, ešus, lžíce, hrneček, utěrka.

více inromací na: https://nsj2023.cz/

Přihlašujte se nejpozději do 3.1 v 18:00 Pyratovi na číslo 737 535 401 nebo na email ladik56789@seznam.cz. Jakékoli dotazy můžete zasílat na stejná místa.

Kolumbus a Pyrát