Registrace Navigamus 2022 (Skautky a skauti)

Ahoj, po nějaké té době se nám opět blíží Navigamus a tudíž je potřeba vyřešit registrace na něj.

Akce proběhne 2.-5.6.2022 v kempu Matylda Most u jezera Matylda. Jedná se o celorepublikové setkání vodních skautů, kterého se účastní okolo 1500 skautů a skautek a které probíhá jednou za 3 roky.

Ti, kteří mají zájem jet, nechť se mi přihlásí písemně na adresu: vojtechsafar@seznam.cz. Zároveň vás prosím, abyste při přihlašování ve zprávě uvedli alergie, dlouhodobě užívané léky či zdravotní omezení.

Zároveň, aby byla ze strany organizátorů přihláška přijata, je potřeba zaplatit účastnický poplatek ve výši 1100 Kč, ve kterém je zahrnuto ubytování a strava.

Ten prosím zasílejte na účet č. 43-3556640277/0100. Do poznámky pro příjemce uveďte jméno.

Přihlašujte se do 9.3.2022 23:59. Poté bude odevzdána hromadná přihláška, která již nepůjde doplnit/upravit.

Bližší informace budou dodány, jak se bude blížit akce.

V případě dotazů mi napište na e-mailovou adresu vojtechsafar@seznam.cz

Safari